Seko mums:
Jaunumi
Power Stage pievienojas ERC
13.01.2022

LIEPĀJA, LATVIJA
13/01/2022

Sākot ar 2022. gada sezonu, FIA Eiropas rallija čempionāts (ERC) pārņems FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) praksi, katru ralliju noslēdzot ar Power Stage. Tādējādi, atbilstoši TV tiešraidēs redzamā rallija noslēdzošā ātrumposmā uzrādītajam rezultātam, piecas ātrākās ekipāžas saņems papildpunktus.

 

 Rally Liepāja, ©FIAERC.com

 

Atbilstoši Power Stage uzrādītajam rezultātam, piecas ātrākās ERC1 kategorijas ekipāžas saņems čempionāta ieskaites punktus – ātrākā ekipāža saņems 5 papildpunktus, bet katra nākamā par vienu punktu mazāk. ERC šosezon kopumā paredzēti astoņi rallijā – tādējādi, sezonas gaitā dalībnieki sacentīsies par maksimums 40 papildpunktiem.

Tas arī nozīmē, ka ERC turpmāk vairs netiks piešķirti papildpunkti, kurus ekipāžas saņēma pēc katra apļa (angliski: Leg) veikšanas. Atgādināsim, ka līdz šim piecas ātrākās ekipāžas, atbilstoši katra apļa klasifikācijai, saņēma līdz pat pieciem papildpunktiem – pieci punkti tika piešķirti ātrākajai ekipāžai, bet katra nākamā ekipāža saņēma par punktu mazāk.

Būtiski, ka Power Stage tiks translēts ne tikai WRC+ All Live platformā, bet ar TV starpniecību būs redzams visā pasaulē.

 

©FIAERC.com

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.