Seko mums:
Jaunumi
ERC turpmāk skatāms WRC+ All Live platformā
14.01.2022

LIEPĀJA, LATVIJA
14/01/2022

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) 2022. gada sezonas norises būs skatāmas FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) rīkotāja straumēšanas platformā WRC+.

 

Rally Liepāja, ©FIAERC.com

 

Kopš platformas ieviešanas 2018. gadā, WRC+ ir bijis starpnieks, kļūstot par faniem neaizvietojamu platformu, ar kuras palīdzību sekot līdzi WRC notikumiem. Un šobrīd, kad ERC un WRC ir viens rīkotājs, arī Eiropas čempionāta norises būs skatāmas WRC+ straumēšanas platformā.

Paredzams, ka platformā – tiešraidē vai pēc pieprasījumā, būs skatāms katrs ātrumposms, ļaujot faniem pašiem izvēlēties kad, kur un kā sekot līdzi rallijam. Pieredzes bagātā komanda parūpēsies par allaž saistošiem sižetiem, apskatiem un intervijām. Un to visu papildinās GPS dati, tiešraides kartes, kā arī elpu aizraujoši kadri no rallija mašīnās ievietotajām salona kamerām. Vēl vairāk, ārpus rallija norises dienām, lietotājiem būs iespēja no arhīva izvēlēties sev tīkamāko saturu – vēsturiskus kadrus, apskatus vai dokumentālās filmas.

 

 

Visiem WRC+ abonentiem FIA Eiropas rallija čempionāta norises tiks nodrošinātas pilnīgi bez maksas – bez kādām papildu piemaksām. Tiešraidē translētajiem ātrumposmiem, komentāri tiks nodrošināti angļu valodā.

WRC+ 2022. gada sezonas abonements maksā 99,99 eiro, tikmēr viena mēneša abonements – 10,99 eiro.

Plašāka informācija par WRC+ straumēšanas platformu pieejama vietnē:

https://www.fiaerc.com/erc/identity-management/info/

 

©FIAERC.com

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.