Seko mums:
Jaunumi
Uzsākta Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība
20.04.2022

LIEPĀJĀ,
2022. gada 20. aprīlī

Šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība. Tirdzniecības sākumperiodā ieejas biļetēm noteikta īpaša cena – līdz mēneša beigām, 30. aprīlim, divu dienu ieejas biļete maksās 20 eiro, ļaujot apmeklēt visus ātrumposmus, kas 2. jūlijā notiks Talsu novadā, bet 3. jūlijā – Dienvidkurzemes novadā. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un personām ar invaliditāti ieeja rallija norises vietās paredzēta bez maksas, bet jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 gadiem un pensionāriem paredzētas ieejas biļetes par samazinātu cenu.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā šogad notiks 1.-3. jūlijā Liepājā, Talsu novadā un Dienvidkurzemes novadā. Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

“Šogad saglabāsim ieejas biļešu cenu gradāciju, kas kvēlākajiem rallija faniem, kuri jau izlēmuši apmeklēt Rally Liepāja, nodrošinās iespējami labāko piedāvājumu. Skatītājiem svarīgi ņemt vērā, ka esam atgriezušies pie iepriekš izmantotā rallija plānojuma un ātrumposmu norises sestdienā un svētdienā. Tanī pat laikā nemainīga palikusi Rally Liepāja ģeogrāfija, kas arī šogad ļaus izbaudīt Kurzemes reģiona burvību un rallija zelta fondu. Sestdien, 2. jūlijā, ātrumposmi notiks Talsu novadā, bet izšķirošie ātrumposmi svētdien, 3. jūlijā, tiks sarīkoti Dienvidkurzemes novadā,”RA Events direktors Raimonds Strokšs.

 

 RALLY LIEPĀJA IEEJAS BIĻETES

20.04.-30.04.2022.

01.05.-26.06.2022.

27.06.-03.07.2022.

 


Īpašais
piedāvājums


Pamata
cena


Rallija
nedēļa

Ieejas biļete abām sacensību dienām

Visi ātrumposmi

20 eiro

30 eiro

40 eiro

 

Vienas dienas ieejas biļete

ātrumposmi Talsu novadā

15 eiro

20 eiro

25 eiro

ātrumposmi Dienvidkurzemes novadā

 

Junioru biļete jauniešiem 11-17 g.v. (ieskaitot)*

Divu dienu biļete visiem ātrumposmiem

10 eiro

15 eiro

15 eiro

Vienas dienas biļete (Talsi vai Liepāja)

7 eiro

10 eiro

10 eiro

 

Latvijas pensionāru biļete (uzrādot apliecību)*

Divu dienu biļete visiem ātrumposmiem

no 20.04. līdz 03.07. --- 15 eiro

Vienas dienas biļete (Talsi vai Liepāja)

no 20.04. līdz 03.07. --- 10 eiro

 

Bezmaksas ieeja (uzrādot apliecību)*

Bērniem līdz 10 g.v. (ieskaitot)

no 20.04. līdz 03.07. --- bezmaksas

Invalīdiem ar Latvijā izdotu invalīda apliecību

no 20.04. līdz 03.07. --- bezmaksas

 

* Biļešu apmaiņas punktā būs jāuzrāda attiecīgā apliecība un / vai personas vecumu apliecinošs dokuments. Dokumenta neuzrādīšanas gadījumā biļete pret aproci netiks apmainīta, un nauda par iegādāto biļeti netiks atmaksāta.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, un sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Canon Biznesa Centrs Liepāja. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri MVP, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: MB Grupa, Törley, Sportland, SignTech, FN Serviss, Jānis Pūce, Red Bull un Flora. Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

 

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.