Seko mums:
Jaunumi
Nedēļas nogalē FIA ERC Polijas rallija tiešraides TV3 Sport kanālā, Power Stage skatāms arī TV6
09.06.2022

LIEPĀJA, LATVIJA
2022. gada 9. jūnijā

Šajā nedēļas nogalē, no 10. līdz 12. jūnijam, Polijā norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta 2022. gada sezonas ceturtais posms ORLEN 78th Rally Poland, kura aizraujošajiem ātrumposmiem un liepājnieka Mārtiņa Seska sniegumam TV tiešraidēs līdzjutēji Latvijā varēs sekot TV3 Sport kanālā un WRC+ straumēšanas platformā, bet Power Stage būs skatāms TV6 ēterā. Rally Poland pirmais ātrumposms paredzēts piektdien, 10. jūnijā, plkst. 20.00, bet noslēdzošais Power Stage – svētdien, 12. jūnijā, plkst. 17.00.

 Rally Poland // ©FIAERC

 

FIA Eiropas rallija čempionāta braucējiem Polijas rallijs būs pēdējais pārbaudījums pirms nākamā mēneša sākumā paredzētā Eiropas čempionāta piektā posma Rally Liepāja, savukārt Latvijas līdzjutēju interesi noteikti piesaistīs liepājnieku ekipāža Mārtiņš Sesks / Renārs Francis, kuri atgriezušies uz starta FIA Eiropas rallija čempionātā. TV3 Sport kanālos tāpat būs skatāmi arī ātrumposmu atkārtojumi, precīzu informāciju par translāciju laikiem lūdzam skatīt TV programmā.

FIA pasaules un Eiropas rallija čempionātu organizatori šogad parūpējušies par lielisku papildinājumu ERC skatītājiem – visi Eiropas čempionāta posmi tiek pilnībā atspoguļoti tiešsaistes straumēšanas platformā WRC+, tādējādi ļaujot līdzjutējiem nonākt vēl tuvāk ERC sacensībām no jebkuras vietas pasaulē. Platformā iespējams skatīties visu ātrumposmu tiešraides un atkārtojumus, sekot līdzi braucēju on-board­ video kamerām, kā arī uzzināt visus aizkulišu notikumus interesantos sižetos, intervijās un video apskatos. Turklāt šonedēļ iegādājoties WRC+ mēneša abonementu (maksā 10,99 eiro), tajā ietilps ne tikai Polijas rallijs, bet arī Rally Liepāja un Kenijā notiekošais WRC Safari Rally, kurā uz starta stāsies arī rallija leģendas – deviņkārtējais pasaules čempions rallijā Sebastjens Lēbs un astoņkārtējais pasaules čempions rallijā Sebastjens Ožjē.

“Jau nākamajā mēnesī visus rallija entuziastus gaidīsim visos Rally Liepāja ātrumposmos no Talsiem līdz Liepājai, bet tikmēr ir prieks, ka skatītājiem tiek nodrošināta šāda unikāla iespēja tiešsaistē sekot līdzi saviem favorītiem no rallija starta līdz pat finišam, jo īpaši, mūsu pašu latviešu ekipāžai ar Mārtiņu Sesku pie stūres. Jāizmanto iespēja vēl reizi pirms došanās uz Liepāju iepazīties un vērot Eiropas rallija čempionāta burvību savos TV ekrānos,” stāsta RA Events direktors Raimonds Strokšs.

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Rally Liepāja šogad notiks 1.-3. jūlijā, un tā ātrumposmi paredzēti kā Talsu, tā arī Dienvidkurzemes novadā. Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

 

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Canon Biznesa Centrs Liepāja. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri MVP, Sporta Avīze, Talsu Vēstis un Kurzemes Radio. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: MB Grupa, Törley, Sportland, SignTech, FN Serviss, Jānis Pūce, Red Bull, Flora, Lofbergs, EL Networks, un Baltic Taxi. Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

 

TRANSLĀCIJU GRAFIKS

Piektdiena, 10.jūnijs

20.00

SS1 Mikolajki Arena 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

 

Sestdiena, 11.jūnijs

10.15

SS2 Krzywe 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

11.10

SS3 Wojnasy 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

12.00

SS4 Wieliczki 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

16.10

SS5 Krzywe 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

17.05

SS6 Wojnasy 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

17.55

SS7 Wieliczki 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

20.00

SS8 Mikolajki Arena 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

 

Svētdiena, 12.jūnijs

09.20

SS9 Mikolajki Max 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

10.45

SS10 Swietajno 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

12.00

SS11 Milki 1, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

13.45

SS12 Mikolajki Max 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

15.10

SS13 Swietajno 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

17.00

SS14 Milki 2, TIEŠRAIDE

TV3 Sport

17.00

SS14 Milki 2, TIEŠRAIDE

TV6

 

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.