Seko mums:
Jaunumi
Rallija pilsētas Liepājas ielās notiks Tet Rally Liepāja dalībnieku parāde
30.06.2022

LIEPĀJA, LATVIJA
2022. gada 30. jūnijs

FIA Eiropas rallija čempionāta piektā posma Tet Rally Liepāja ietvaros, piektdien, 1. jūlijā, rallija pilsētas Liepājas ielās plānota dalībnieku parāde, ļaujot skatītājiem vēl tuvāk apskatīt jaudīgās rallija automašīnas. Pirms parādes norisināsies arī oficiālā rallija atklāšanas ceremonija.

 

©TetRallyLiepaja

 

Tet Rally Liepāja svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 1. jūlijā, plkst. 21.00 un notiks pašā pilsētas centrā – Rožu laukuma. Uzreiz pēc atklāšanas, plkst. 21.15 paredzēta arī dalībnieku parāde Liepājas ielās, kurās ekipāžas startēs pa grupām, kopumā veicot 5.90 kilometrus garu maršrutu.

Parādes maršruts vedīs sākot no starta estakādes pie Rožu laukuma pa Zivju ielu, tālāk nogriežoties uz Kungu ielu un Lielo ielu. Turpinājumā sportisti dosies garām Pētertirgum un Jāņa Čakstes laukumam, tālāk virzoties pa Jūrmalas ielu un Dzintaru ielu, braucot gar Liepājas jūrmalas parku. Pēc tam dalībnieki brauks gar Tirdzniecības kanālu, dodoties koncertzāles Lielais Dzintars virzienā. Parādes turpinājumā dalībnieki dosies pāri tramvaja tiltam, pa Rīgas ielu virzoties uz servisa parku Annas tirgus laukumā.

 

 

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Tet Rally Liepāja šogad notiks 1.-3. jūlijā, un tā ātrumposmi norisināsies Talsu un Dienvidkurzemes novados. Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

 

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Tet Rally Liepāja iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Fristads, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Liepājas Olimpiskais Centrs. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri MVP, Kurzemes Radio, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Tet Rally Liepāja draugiem Baltic Taxi, EL Networks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, Red Bull, SignTech, Sportland un Törley. Tet Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.