Seko mums:
PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

SIXT

Auto noma Latvijā un 105 pasaules valstīs!

Neierobežots nobraukums, bezmaksas rezervācijas atcelšana un maiņa, kā arī pašrisks 0.00 eiro apmērā. Tas viss pieejams pie Tet Rally Liepāja oficiālā auto nomas partnera Sixt.

REZERVĒ: www.sixt.lv

 

BALTIC TAXI

Tet Rally Liepāja laikā izvēlies uzticamu sabiedroto – oficiālo rallija taksometru Baltic Taxi!

Baltic Taxi piedāvā kvalitatīvus taksometra pakalpojumus ar individuālu pieeju katram klientam. Drošas, ērtas un labi aprīkotas Toyota Verso un Mercedes Benz automašīnas, kas pieejamas 24/7. Zvani 8500 vai raksti WhatsApp +371 20008500 jebkurā laikā un Baltic Taxi komfortabli nogādās galamērķī!

ZVANI: 8500
WHATSAPP: 2000 8500

 

LIEPĀJAS OLIMPISKAIS CENTRS

Rallija dienās, apmainot divu dienu biļeti pret rallija aproci, biļešu maiņas punktā LOC Baseins&SPA dāvinās kuponu, ar kuru saņemsi 15% atlaidi Liepājas Olimpiskā Centra SPA apmeklējumam vai SPA + Lielā peldbaseina apmeklējumam.

LOC Baseins&SPA ir lielākais un modernākais peldbaseinu un SPA centrs Kurzemē ar lielo, mazo peldbaseinu un SPA kompleksu, kurā ietilpst gan dažāda veida ūdens atrakcijas bērniem, gan atpūtas un relaksācijas iespējas pieaugušajiem. Pēc aktīvas atpūtas ūdenī ikvienam ir iespēja apmeklēt piecu veidu pirtis (sauso saunu, mitro saunu, sāls saunu, turku pirti, aromātisko pirti) un dažāda veida masāžas baseinus. Baudot atpūtu SPA zonā, ir iespēja veldzēt slāpes un baudīt veselīgu, svaigi spiestu sulu Tropical kokteiļu bārā.

IEGUVUMS: Tet Rally Liepāja skatītājiem 15% atlaide LOC SPA vai SPA + Lielā peldbaseina apmeklējumam.

 

RA EVENTS ir noslēdzis 20.07.2021. līgumu Nr. SKV-TL-2021/15 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.